На ексзаступницю Леоніда Черновецького Кільчицьку подали заяву в Офіс Генпрокурора і СБУ

Журналіст-розслідувач, який також є експертом Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД ім. О.Никонорова, Ігор Рудич подав заяви до Офісу Генерального прокурора та Служби безпеки України стосовно ймовірної наявності злочину в діях ексзаступниці мера столиці Леоніда Черновецького Ірени Кільчицької.

Звернення журналіст подав від видання “Корупціонер в Україні».

ОПАД вже писав

що Кільчицька може вести незаконну співпрацю з державою-агресором, зокрема, вивозити туди кошти українських громадян. Це, за словами Рудича, можуть бути кошти ошуканих Кільчицькою громадян.

Відео з Офісу Генерального прокурора тут

Основний масив інформації про співпрацю з агресором і переміщення коштів в Москву озвучує сама Кільчицька в розмові, що триває близько півтори години

Джерело: http://ukrpohliad.org/news/na-ekszastupnytsyu-leonida-chernovetskogo-kilchytsku-podaly-zayavu-v-ofis-genprokurora-i-sbu.html

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.