Байден оприлюднив свій план зустрічі з Путіним й згадав про УкраїнуПрезидент США Джо Байден наголосив, що його країна не прагне до конфлікту з Росією, а хоче передбачуваних й стабільних відносин з Москвою, водночас Вашингтон готовий стояти на захисті демократичних цінностей.


Про це Байден написав у власній колонці на шпальтах The Washington Post.


У публікації Байден викладає свій план, з яким хоче відвідати саміти G7 та НАТО, а також зустрітися з керівництвом ЄС, після чого провести переговори з президентом РФ Володимиром Путіним.


За словами президента США, у Вашингтоні воліли б співпрацювати з Росією з таких питань як стратегічна стабільність і контроль над озброєннями.Він наголосив, що зустріч з Путіним в Женеві відбудеться після дискусій з партнерами та союзниками.


При цьому метою поїздки президента США до Європи вказується згуртування світової демократії.


"Коли я зустрінуся з Володимиром Путіним у Женеві, це відбудеться вже після обговорень на високому рівні з друзями, партнерами та союзниками (Сполучених Штатів — УП), які дивляться на світ через таку ж призму, що і США, і з якими ми оновили наші зв’язки та визначили спільну мету. Ми єдині у вирішенні викликів Росії стосовно європейської безпеки, починаючи з її агресії в Україні. І не буде сумнівів у рішучості Сполучених Штатів захищати демократичні цінності, які ми не можемо відокремити від своїх інтересів" — написав Байден


Нагадаємо: Джо Байден вперше після свого обрання на пост президента США вирушить з візитом до Європи, де візьме участь в саміті "Великої сімки" G7 у Великобританії 11-13 червня. Після цього президент США візьме участь у саміті НАТО, запланованому на 14 червня в Брюсселі. Зустріч Байдена з Путіним має відбутися у Женеві 16 червня.


«Аргумент»

Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/baiden-oprilyudniv-sv-i-plan-zustr-ch-z-put-nim-i-zgadav-pro-ukra-nu”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.