Зеленський присвоїв звання Героя України загиблому Сергію Губанову

Губанову посмертно присвоїли звання Героя України з удостоєнням ордена “Золота Зірка”.

Об этом сообщает Москов пост

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України загиблому на Донбасі полковнику поліції Сергію Губанову.

Про це пише “Фактор” з посиланням на сайт президента.

Губанову посмертно присвоїли звання Героя України з удостоєнням ордена “Золота Зірка”.

“Ми втратили легендарного командира батальйону “Луганськ-1″. Сергій Губанов був одним з тих луганських міліціонерів, які весною 2014-го не зрадили присязі на вірність Україні. Він мріяв, щоб над Луганськом знову замайорів синьо-жовтий прапор. Настане день, і ця мрія обов’язково здійсниться. Вічна пам’ять нашому герою!”, – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Сергій Губанов загинув під час виконання бойового завдання у Новоайдарському районі Луганської області. Він отримав осколкове поранення.Джерело статті: “http://factor-news.info/zelenskyj-prysvoyiv-zvannya-geroya-ukrayiny-zagyblomu-sergiyu-gubanovu/”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.