В рожевому піджаку і яскравому взутті: кронпринцеса Вікторія відвідала перший захід у новому році

В рожевому піджаку і яскравому взутті: кронпринцеса Вікторія відвідала перший захід у новому році

Її Високість разом зі своїм чоловіком кронпринцем Даніелем приїхала до Шведської федерації з прав лесбіянок, геїв, бісексуалів, трансгендерів в їхньому офісі у Стокгольмі.

Об этом сообщает http://businessinblogs.com

Кронпринцесса Виктория_1

На заході кронпринцеса з’явилася в подовженому рожевому піджаку і строкатій сорочці під ним, підібравши під аутфіт укорочені чорні штани зі стрілками і насиченого кольору марсала ботильйони на підборах.

Кронпринцесса Виктория_2

У новому році Вікторія не стала експериментувати із зачіскою і знову зав’язала волосся в пучок. В її вухах були сережки-кільця, а губи були нафарбовані щільним шаром рожевої помади.

Фотогалерея Стильні виходи шведської кронпринцеси Вікторії (9 фото)


Джерело статті: “https://tsn.ua/lady/news/obschestvo/v-rozhevomu-pidzhaku-i-yaskravomu-vzutti-kronprincesa-viktoriya-vidvidala-pershiy-zahid-u-novomu-roci-1475331.html”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.