Принц Гаррі і герцогиня Меган перервали всі зв’язки з друзями

Принц Гаррі і герцогиня Меган перервали всі зв’язки з друзями

Інформацію в ЗМІ "зливають" традиційно так звані інсайдери. Один з них розповів журналістам, що у більшості "друзів" принца Гаррі навіть немає номера його телефону. Від моменту одруження на Меган Маркл принц дуже віддалився від тих, з ким раніше добре спілкувався.

Об этом сообщает http://mlm-people.net

Помолвка Меган Маркл и принца Гарри_7

Виняток складає хіба що його шкільний найкращий друг Чарлі ван Страубензі. Їхні весілля до речі, відбулися з різницею в декілька місяців.

Не секрет, що й зі старшим братом принцом Вільямом у Гаррі зараз складні взаємини. Про це герцог Сассекський одного разу сам розповів в інтерв’ю. Хоча, якщо вірити офіційній заяві палацу, принци Вільям і Гаррі підтримують одне одного і досі.

Не надто дорожить друзями і Меган. Вона теж обірвала багато контактів з так званими своїми подругами. Хоча деякі, як, наприклад, стиліст Джессіка Малруні, продовжують добре спілкуватися з герцогинею.

Джессика Малруни

Під час недавнього візиту Меган і Гаррі до Лондона, коли вони відвідували Канада Хаус, саме Джесіку Марлуні Меган попросила доглянути за її сином Арчі. Хоча зрозуміло, що з дитиною весь цей час, звичайно, була няня.

Фотогалерея Герцогиня Сассекська і принц Гаррі відвідали Канада Хаус в Лондоні (7 фото)


Джерело статті: “https://tsn.ua/lady/news/obschestvo/princ-garri-i-gercoginya-megan-perervali-vsi-zv-yazki-z-druzyami-1475286.html”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.