У Туреччині після 2,5 року скасували блокування Wikipedia

У Туреччині після 2,5 року скасували блокування Wikipedia

Турецька влада після 2,5 року блокування ухвалила рішення відкрити для своїх користувачів інтернету онлайн-енциклопедію Wikipedia.

Об этом сообщает http://probablo.biz

Про це пише ТАСС.

Зазначається, що уночі проти 16 січня ресурс знову став доступний на території Туреччини.

Заборона на Wikipedia у Туреччині була введена 29 квітня 2017 року. Влада вирішила, що ресурс створює країні негативний імідж, зокрема пише статті про зв’язки Анкари із терористичними організаціями. На вимогу видалити подібний контент адміністрація сайту не відреагувала.

Це вже не перший випадок заборони онлайн-енциклопедії у країнах світу. Зокрема, у травні 2019 року стало відомо, що в Китаї заблокували доступ на сайт всіма мовами світу. Таким чином, Wikipedia виявилася в списку заборонених сайтів разом з Google, Facebook і LinkedIn, Twitter та іншими. Щоб отримати до них доступ, користувачі використовують віртуальні приватні мережі та VPN для обходу цензури.


Джерело статті: “https://tsn.ua/svit/u-turechchini-pislya-2-5-roku-skasuvali-blokuvannya-wikipedia-1475235.html”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.