Туристи не їдуть, ціни ростуть: названі наслідки запуску "мосту Путіна" для Криму

Колишній міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв заявив, що поява Кримського мосту спровокувала зростання цін на анексованому півострові.

Об этом сообщает http://shamoneymaker.com

При цьому істотного приросту відпочивальників на півострові не спостерігається. Про це він повідомив в інтерв’ю "Крим.Реалії".

"Вони вважають собі, що якщо тепер є міст, то навіщо ми будемо дотувати авіасполучення? І в цьому році вартість квитка на авіасполучення з окупованим Кримом із російських міст зросла", – заявив Лієв.

Новини
"Потрібно навести лад!" Путін визнав серйозні проблеми Криму

"Вона зросла, до речі, досить помітно, на 10-12%, і активна робота з реклами кримського авіанапрямку припинилася, тому авіапотік до Криму зменшився. Це так міст вплинув, ціни виросли і для чого тепер дотувати", – додав колишній міністр курортів і туризму Криму.

За його словами, зараз потік російських туристів до Криму залишається на рівні минулих років – трохи більше мільйона осіб. Однак українські туристи стали менш охоче їхати на півострів.

"Змінилася вартість самого туристичного продукту, думаю, що це теж пов’язано з мостом. Якщо сьогодні з України не потрапляють до Криму майже, ну легально не потрапляють до Криму, наприклад, продукти харчування, або будівельні матеріали. Раніше ці продукти, будівельні матеріали, чи інші матеріали, які потрапляли до Криму з Росії, їхній транспорт дотувала російська влада, що розуміє складнощі логістики", – резюмував Лієв.

Поява Кримського моста спровокувала зростання цін на анексованому півострові

Поява Кримського моста спровокувала зростання цін на анексованому півострові

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • 18 грудня стало відомо, що російські окупанти завершили будівництво залізничної частини Кримського моста.


  • Напередодні кримчани заявили, що запущений потяг через побудований окупантами міст недоступний для звичайних громадян через величезну кількість військових.


  • Офіційно про завершення будівництва скандального мосту оголосили 22 грудня. Стверджується, що споруда простоїть до 100 років.


  • 23 грудня рух поїздів незаконно побудованим Кримським мостом урочисто відкрив президент Росії Володимир Путін.


  • Через запуск залізничного сполучення Міністерство транспорту РФ на чотири доби перекрило рух у Керченській протоці – з 21 по 24 грудня.


Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Анексія Криму" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/turisti-ne-idut-tsini-rostut-rozkrilisya-problema-krimu-cherez-mist-putina.htm”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.