Депутати попередньо підтримали скасування адвокатської монополії

Законопроєкт №1013 підтримали 295 народних депутатів.

Об этом сообщает http://bad-credit-finance.net

Він передбачає зміни в Конституції України. Зокрема в разі ухвалення законопроєкту там буде положення, що «виключно адвокат здійснює захист особи від кримінального обвинувачення». В інших судових процесах захист зможе здійснювати особа без адвокатського статусу.

Нинішня редакція цієї норми передбачає, що «виключно адвокат здійснює представництво іншої особи в суді, зокрема захист від кримінального обвинувачення».

На наступній черговій сесії Верховна Рада може розглянути законопроєкт для його остаточного ухвалення для цього потрібно не менше ніж 300 голосів. Ініціатором законопроєкт є президент Володимир Зеленський.

Раніше Конституційний суд визнав законопроєкт про скасування адвокатської монополії таким, що відповідає Конституції.

Документ не передбачає скасування чи обмеження прав і свобод людини та громадянина та не спрямований на ліквідацію незалежності чи на порушення територіальної цілісності України.

В асоціації адвокатів вважають, що скасування адвокатської монополії «може знищити систему правосуддя».Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/deputati-poperedno-pidtrimali-skasuvannya-advokatskoyi-monopoliyi”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.