На Вінниччині через сварку з матір’ю чоловік пішов пішки до Одеси

На Вінниччині через сварку з матір’ю чоловік пішов пішки до Одеси

13 січня у Тростянецькому районі місцева жителька повідомила до поліції про зникнення сина. Після побутового конфлікту 28-річний чоловік пішов з дому та не повернувся. Під час розшукових заходів, до правоохоронців зателефонували місцеві мешканці та повідомили, що знайшли чоловіка. Зниклий йшов пішки по трасі в напрямку Одеси. За його словами, він хотів побути в іншому місті декілька днів.

Об этом сообщает http://translationexperts.org

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області.

До Тростянецького відділення поліції звернулась 52-річна жінка з заявою про зникнення її 28-річного сина, з яким вона спільно проживає. За словами заявниці, напередодні між ними виник побутовий конфлікт, після чого син пішов з дому.

Поки поліцейські з’ясовували коло спілкування зниклого та перевіряли місця, де він може знаходитись, до поліції зателефонували місцеві мешканці та повідомили, що розшукуваний йде трасою у напрямку Одеси. Люди запропонували свою допомогу, аби повернути чоловіка додому.

Мешканці Тростянця, повертаючись з Одеси, побачили на трасі місцевого жителя, якого кілька годин шукали рідні та місцева поліція. Небайдужі громадяни посадили чоловіка у свою автівку та привезли у відділення поліції, де його вже чекала матір.

За словами чоловіка, через сварку з матір’ю він хотів кілька днів побути в Одесі.

Підписуйтесь на наш канал в
Telegram

Джерело: Vinbazar.com

Джерело статті: “http://vinbazar.com/news/podiyi/na-vinnichchini-cherez-svarku-z-matiryu-cholovik-pishov-pishki-do-odesi”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.