АМПУ подала в суд на компанію «ТІС»

АМПУ в особі філії в Південному порту подало позов на компанію «ТІС-Міндобрива» до Господарського суду Одеської області.

Мова йде про несвоєчасну виплату орендної плати, передає 368.media.

Позивач вважає, що стивидор порушив умови договору №234-44 (грудень 2005 року) про порядок використання частини майнового комплексу, а саме причалу №17. Йдеться про повну і своєчасну оплату оренди за об'єкт, розмір якої був відкоректований з урахуванням його реальної вартості. 

Всього АМПУ хоче отримати від «ТІС-Міндобрива» 54,6 млн гривень.

Крім того, в Адміністрації морських портів подали до Господарського суду ще один позов. У ньому вони вимагають розірвати договір з приватним стивідором.

Довідка:

«ТІС» ― компанія з іноземними інвестиціями, що оперує власними вантажними терміналами в Малому Аджалицькому лимані, в акваторії порту «Южний», в 22 км на північний схід від Одеси. Наразі становить собою групу з 5 терміналів ― «ТІС-Зерно», «ТІС-Міндобрива», «ТІС-Руда», «ТІС-Вугілля», «ТІС-Контейнерний термінал», а також власну інфраструктурну компанію «ТІС».

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.