У Сумах писали диктант національної єдності


Під хештегом «#пишемо разом» ХІХ Всеукраїнський диктант національної єдності, організований Суспільним мовником України, уже вдев’ятнадцяте об’єднав усіх, хто захоплюється милозвучністю, пізнає тонкощі рідної української мови та прагне випробувати свої знання

Об этом сообщает http://buyexpert.net

Як зазначив найвідоміший український мовознавець, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко, який уже останні 13 років складає текст Всеукраїнського радіодиктанту, диктант цього року особливий, у ньому, зокрема, кілька моментів, що перевіряють знання нового українського правопису. Також, порівняно з минулими роками, щоб перевірити себе оприлюднення тексту диктанту не потрібно чекати декілька днів, а всього лише 15 хвилин.

Цьогорічний диктант зі символічною тематикою – про інформацію та традиції, що єднають українську родину у всіх куточках планети та українців усіх часів і поколінь, згуртував сьогодні представників України, незалежно від віку, статі, соціального стану та сфери діяльності, географічної локації.

До написання Всеукраїнського диктанту національної єдності «Від бересту – до «цифри» долучилися і працівники Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, щоб перевірити свою грамотність та вкотре віддати шану красі й неповторності рідної української мови.


Джерело статті: “http://debaty.sumy.ua/news/u-sumah-pisali-diktant-natsionalnoyi-yednosti”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.