Суд дозволив відправити Порошенка на поліграф

Про це повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар Держбюро Анжеліка Іванова, передає Depo.ua.

Петро Порошенко зможе пройти допит на детекторі брехні.

"Було відповідне рішення суду. Є санкція на проходження Петром Порошенком поліграфа, але важливо, що проходження поліграфа може бути тільки за його згоди", — сказала Іванова агентству у вівторок.

Нагадаймо, 12 серпня п’ятий президент України Петро Порошенко прибув на допит до Державного бюро розслідування.

Пізніше стало відомо, що другий допит Порошенка тривав дві години.

Також ДБР може провести наступний допит Порошенка за допомогою поліграфа.

Нещодавно Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження щодо можливої організації п’ятим президентом України Петром Порошенком незаконного переправлення осіб через держкордон під час поїздки на Мальдіви у 2018 році. Як відомо, у січні 2018 року на Мальдівах Порошенко орендував приватний острів за $500 тисяч.

Раніше директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що проти п’ятого президента України Петра Порошенка порушено 11 проваджень.

Як відомо, Державне бюро розслідувань засекретило інформацію щодо відкритих кримінальних проваджень, у яких фігурує Порошенко.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/politics/sud-dozvoliv-vidpraviti-poroshenka-na-poligraf-201908131011604”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.