Співробітник ДТЕК сходив до НАБУ та відповів на запитання детективів

Один зі співробітників ДТЕК, якому минулого тижня НАБУ адресувало підозру в рамках справи "Роттердам+", за власною ініціативою завчасно прибув до бюро для участі в процесуальних діях.

Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook, пише видання gazeta.ua

"Співробітник компанії добровільно надав вичерпні відповіді на всі запитання, які цікавили представників органу досудового слідства. Він також запевнив, що відкритий до подальшої активної співпраці з НАБУ задля швидшого встановлення істини", — йдеться в повідомленні.

В компанії ДТЕК переконані у безпідставності обвинувачень своїх співробітників з боку НАБУ та розраховують на об’єктивність слідства.

Популярні новини зараз

Дружина Свинарчука обдере до нитки все оточення Порошенка: прогулянки з білявкою не пройшли безслідно

У Росії прогримів ядерний вибух: небо залило помаранчевим кольором, термінова заява

Померла зірка Playboy з України: чим захоплювалася і жила Жанна Расказова, останні фото красуні

Зірка "Квартал 95" влаштувала дорослі танці на пілоні: цим ногам позаздрить кожна

Показати ще

"Жодних підстав для висунення підозр співробітникам компанії немає. Більше того, безпідставність обвинувачень в незаконних діях підтверджується результатами експертиз та висновків міжнародних аудиторських компаній, які компанія готова надати органам досудового слідства. ДТЕК розраховує на об’єктивне слідство і планує захищати ділову честь та репутацію своїх працівників усіма законними методами", — наголошується в повідомленні компанії.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/253454-spivrobitnik-dtek-shodiv-do-nabu-ta-vidpoviv-na-zapitannya-detektiviv”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.