“Рано говорити про успіх”: Росію розлютили стосунки України і Канади

Канада виділить Україні 25 мільйонів доларів на реформи. Така допомога розлютила Росію.

Експерт Міжнародного інституту гуманітарно-політичних досліджень Володимир Брутер заявив, що в Україні нібито вже 5 років не відбувається жодних змін, передає RT.

Він заявив, що канадська влада такими діями хоче взяти участь у піарі.

За його словами, сам візит нового українського лідера до Канади відбувся через те, що “Зеленський їде туди, куди його звуть”.

Брутер сказав, що до США на таких умовах Зеленського поки не запрошують та додав, що в ЄС гроші буде отримати значно складніше, після того як влада в ЄС помінялася.

Поки рано говорити про успіх відносин між Україною та Канадою, додав він.

Нагадаймо, що Україна і Канада підпишуть угоду про співпрацю в оборонній сфері для постачання військової техніки і зброї в Україну.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/rano-govoryty-pro-uspih-rosiyu-rozlyutyly-stosunky-ukrayiny-i-kanady_1012803.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.