Українців попередили про нову хитру аферу в інтернеті

В Україні шахраї почали активно поширювати оголошення, що пропонують роутер, який нібито приймає безкоштовний інтернет із супутника.

Зокрема, аферисти пропонують купити роутер Tenda, який дає "безлімітний і безкоштовний супутниковий інтернет без абонентської плати з доступом із будь-якої точки України, де є електрична розетка", повідомляє Liga.net.

Свою компанію шахраї називають Tenda Global. Вони обіцяють широку зону покриття супутниками, високу швидкість і просту установку.

Новини
В Україну прийшла нова афера: крадуть номери, соцмережі та рахунки

Ціна питання – 699 гривень. При цьому в інтернет-магазинах аналогічний роутер коштує від 300 до 400 гривень.

Однак ні у Tenda, ні у інших виробників немає роутерів, які вміли б робити те, що пропонується у брехливому оголошенні.

"Немає таких домашніх пристроїв, які без спеціальної антени-тарілки і перетворювача могли б ловити інтернет із супутника. Сам "космічний" інтернет дуже дорогий: щомісячні платежі складають кілька сотень гривень. При цьому швидкість буде набагато нижчою обіцяних 100 Мбіт/с", – підсумували журналісти.

Аферисти пропонують купити роутер, який дає "безлімітний і безкоштовний супутниковий інтернет"

Аферисти пропонують купити роутер, який дає "безлімітний і безкоштовний супутниковий інтернет"

Liga.net

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні шахраї намагаються виманити гроші у людей за допомогою повідомлень на мобільний, де йдеться про "перемогу" в брехливий конкурсах.

Як призи аферисти пропонують українцям великі грошові суми й автомобілі.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "шахрайство в Києві" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/ukraintsiv-poperedili-pro-novu-hitroyu-aferi-v-interneti.htm”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.