Злякалися санкцій: Росія перенесе нове "будівництво століття" через Україну

Міністр транспорту Росії Євген Дітріх звернувся до віце-прем’єра Максима Акімова, який курирує транспорт, із вимогою перенести термін коригування проектної документації для будівництва суховантажного морського порту Тамань.

Зокрема, відповідний термін планується перенести з березня на жовтень 2019 року для вунеможливлення санкцій з боку України. Про це йдеться у листі Дітріха, до якого прикладений новий проект розвитку порту, передає РБК.

Представник Акімова повідомив, що в апараті віце-прем’єра зараз вивчають лист, однак від подальших коментарів він відмовився.

Новини
"25 років анексії": Росія зажадала від України компенсації за Крим

"Були додатково проаналізовані ризики проекту і погоджена з потенційними інвесторами необхідність зміни місця розташування підхідного каналу з метою виключення можливих санкційних обмежень з боку України", – зазначено у листі Дітріха.

"У такий спосіб убезпечили проект від потенційного ризику. Підхідний канал планується зробити так, щоб він не заходив на територію України зразка до 2014 року (до окупації Криму Росією. – Ред.)", – повідомило джерело, знайоме з деталями проекту будівництва порту.

Порт Тамань вартістю 170 млрд рублів (70 млрд гривень) на першому етапі передбачає будівництво семи терміналів із загальним вантажообігом приблизно 67 млн тонн. Мають побудувати два вугільні термінали – "Кузбассразрезугля" і СУЕК, термінал металургійних вантажів "Металлоинвест", зерновий термінал ЕФКО та інші.

Злякалися санкцій: Росія перенесе нове "будівництво століття" через Україну

ТАСС

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше "влада" окупованого Криму звернулася до Росії з проханням збільшити фінансування за федеральною програмою розвитку регіонів до 2022 року приблизно на 200 млрд рублів (82,6 млрд гривень).

Заступник міністра економічного розвитку РФ Сергій Назаров заявив, що виділення додаткових коштів буде оцінене, виходячи з фінансових можливостей, доцільності та необхідності на нинішньому етапі.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/zlyakalisya-sanktsij-rosiya-perenese-nove-budivnitstvo-stolittya-cherez-ukrainu.htm”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.