Поранених українських моряків з лікарні переведуть в СІЗО, - служба покарань РФ

Трьох поранених полонених українських моряків, яких утримують в СІЗО «Матроська тиша», найближчим часом випишуть з лікарні слідчого ізолятора та переведуть у загальні камери.


Про це заявив заступник глави Федеральної служби виконання покарань Валерій Максименко, передає російське інформагентство Интерфакс.


«Воно (лікування – ред.) майже завершене. Але все одно кожного дня їх оглядають лікарі — хірург, терапевт, інколи запрошуємо невропатолога. Показники всіх аналізів у трьох — кров, біохімія — практично ідеальні, температура 36,6. Усі троє ходять, набрали вагу, оскільки раціон посилений», — сказав Максименко.


Я к повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, моряків можуть перевести з СІЗО «Матроська тиша» до «Лефортово», де утримують інших полонених українців. Однак точної дати переведення немає.


За її словами, у пораненого моряка Андрія Артеменка з катера «Бердянськ» ще погано рухається ліва рука (у ній досі є уламок), йому повторно робили рентген. Водночас в Артеменка вже відновився зір. У наймолодшого моряка Андрія Ейдера вже відновився рух ноги й він самостійно ходить, «але всі поранення ще є, він хворіє і потребує допомоги».


Нагадаймо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. При виході з Керченської протоки російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ. Троє з них дістали поранення.


Усіх українців взяли від варту на 2 місяці. Їх звинуватили у незаконному перетині кордону Російської Федерації в Чорному морі. 29 листопада українців вивезли до СІЗО Москви. Усі захоплені українські моряки оголосили себе військовополоненими.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/01/12/poranenyh_ukrainskyh_moryakiv_z_likarni_perevedut_v_sizo___sluzhba_1486875”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.