Україна виступає за поетапне скасування права вето в Раді безпеки ООН – Єльченко

Як наголосив голова Постійного представництва України в Організації Об’єднаних Націй Володимир Єльченко, Росія зловживає правом вето в Раді безпеки ООН, що паралізує роботу цього органу.

Україна відстоює активну позицію в питанні реформування Ради безпеки ООН / фото ukraineun.org

Голова Постійного представництва України в Організації Об’єднаних Націй Володимир Єльченко наголошує, що Україна виступає за поетапне скасування права вето в Раді безпеки ООН.

Про це посол написав у своїй статті для видання "Дзеркало тижня".

"Важливо віднайти активнішу модель участі ООН у вирішенні тих складних викликів, які постали перед Україною в контексті триваючої російської агресії — в політичному, безпековому та гуманітарному вимірах", — зазначив Єльченко.

Він додав, що Україна відстоює активну позицію в питанні реформування Ради безпеки ООН.

Дипломат переконаний, що кількість держав Східної Європи у цьому органі має бути більшою.

"Наша держава також послідовно виступає за поетапне скасування права вето, що особливо нагально в умовах агресії проти України з боку Росії як одного з постійних членів Ради безпеки", — написав Єльченко.

"Через зловживання РФ правом вето Рада — чи то під час розгляду російсько-українського конфлікту і ситуації навколо збиття малайзійського літака МН17, чи то в питанні Солсбері й ситуації в Сирії — виявляється паралізованою", — наголосив Єльченко.

Посол додав, що коли постійний член Ради безпеки є стороною конфлікту, як РФ в Україні, він має бути обмеженим у можливості застосування права вето з питання, в якому він — зацікавлена сторона.Джерело статті: “https://www.unian.ua/politics/10406280-ukrajina-vistupaye-za-poetapne-skasuvannya-prava-veto-v-radi-bezpeki-oon-yelchenko.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.