У МЗС розповіли про зустріч Клімкіна та Сійярто

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів своєму угорському колезі Петеру Сійярто про напад Росії на українські кораблі в акваторії Керченської протоки та закликав офіційний Будапешт долучитися до «заходів міжнародної спільноти зі стримування російського агресора», повідомила прес-служба МЗС.

Також міністри домовилися активізувати міжрегіональну співпрацю та прискорити реалізацію спільних прикордонних інфраструктурних проектів і обговорили впорядкування надання угорської допомоги в розвиток Закарпаття.

Крім того, Клімкін розповів Сійярто про «кроки української сторони у питанні імплементації закону «Про освіту».

Зустріч відбулася в італійському місті Мілані.

Відносини між Україною та Угорщиною загострилися у зв’язку з новим українським законом про освіту, який набрав чинності 28 вересня 2017 року. Офіційний Будапешт побачив порушення прав угорської меншини у нормі закону щодо обов’язкового отримання освіти державною мовою. Через це Угорщина блокує зустрічі в рамках співпраці України з ЄС і НАТО.

Офіційний Київ ці звинувачення відкидає.

Джерело статті: “https://www.radiosvoboda.org/a/news-klimkin-mzs/29641364.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.