Хіти тижня. Заява дипомата дружньої держави гідна пропагандистів Четвертого рейху: ​До посольства Ізраїлю стягнули поліцію через побоювання реакції українських націоналістів на заяву посла (відео)

В Єврейській державі політикум поділений приблизно навпіл на співчуваючих Україні, через агресію РФ і орієнтованих на режим Путіна. Останні експлуатують московську брехню про бандерівців, що нищили юдеїв

Джоель Ліон втрутився у внутрішні справи УкраїниПісля того, як посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон засудив марш в Києві на честь дня народження Степана Бандери, націоналісти анонсували мітинг біля дипмісії, повідомляють з посиланням на Telegram-канал PavlovskyNews.

Об этом сообщает Политика 2.0

Протестуючі мають намір вимагати визнати Ізраїлем Голодомор геноцидом українського народу. Напередодні мітингу націоналістів посольство Ізраїлю в Києві взято під посилену охорону Нацгвардії і поліції.

Нагадаємо, посол Ізраїлю Джоель Ліон в Twitter засудив марш на честь Степана Бандери, який пройшов 1 січня Києві. Дипломат назвав Бандеру «пособником нацистського режиму» і закликав українців примиритися зі своїм минулим.

Згідно оголошеного плану акція під посольством Ізраїлю у столиці розпочався близько 18.00. Обурені активісти прийшли висловитися проти слів посла, який засудив проведення 1 січня ходи на честь дня народження Степана Бандери. У своєму дописі в соцмережі Джоель Ліон назвав Бандеру "посібником нацистського режиму". На акції перебуває і кореспондентка "5 каналу" Маргарита Варадовська.

Активісти нині вимагають вибачення від посла Ізраїлю за "українофобну" позицію, а також вимагають від держави Ізраїль визнати Голодомор 32-33 років геноцидом українського народу.

"Хочемо нагадати Ізраїлю, що він не визнав Голодор геноцидом, як це вже зробило більшість цивілізованих країн світу. Тому вони не вправі повчати українців, яких героїв вшановувати, а яких ні", – заявив Войтко, координатор спілки ветеранів російсько-української війни.

Нагадаємо, в Києві на честь дня народження Бандери пройшла традиційна факельна хода. Стартувала хода з Парку Шевченка. Долучилися до неї кияни та люди з інших регіонів. У руках учасники акції тримали запалені смолоскипи, синьо-жовті та червоно-чорні стяги. Також палили фаєри та вигукували патріотичні гасла. Завершилася акція на Майдані Незалежності.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-zaiava-dypomata-druzhnoi-derzhavy-hidna-propahandystiv-chetvertoho-reikhu-do-posolstva-izrailiu-stiahnuly-politsiiu-cherez-poboiuvannia-reaktsii-ukrainskykh-natsionalistiv-na-zaiavu-posla-video-359317.html”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.