Семінський – звичайний шантажист, рекетир і злочинець – Рудьковський

Микола Рудьковський: Його роль у бізнес-проєкті "Нафтогазвидобування" була незначною

Колишній міністр транспорту і зв’язку України Микола Рудьковський заявив, що нова спроба народного депутата України від "Слуги народу" Олега Семінського заявити в засобах масової інформації про особисті образи свідчить "лише про моральне банкрутство цієї людини". Про це політик сказав у коментарі виданню "Открытая Украина".

Об этом сообщает Москов пост

"Олег Семінський – звичайний шантажист, рекетир і злочинець, який зараз займається здирництвом. Його роль у бізнес-проєкті "Нафтогазвидобування" була незначною, як і його спроби сьогодні надати своїй ролі більшого значення. Він ніколи не був акціонером компанії, підтвердженням чого є публічна інформація, розміщена на офіційному сервісі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо всіх її акціонерів від моменту реєстрації ПрАТ", – повідомив Рудьковський.

За його словами, у 2013 році склад акціонерів компанії змінили згідно із законом, і ні в кого з учасників угоди не було і немає взаємних претензій.

Семінський в інтерв’ю виданню Legalhub.online, яке вийшло 4 січня, заявив, що нібито теж був акціонером "Нафтогазвидобування" за домовленістю з політиком Нестором Шуфричем і Миколою Рудьковським.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/seminskij-zvichajnij-shantazhist-reketir-i-zlochinets-rudkovskij-1535365.html”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.