Оксфордський словник не зміг обрати слово року: 2020-й не вмістиш в одному слові

Замість цього Оксфордський словник випустив загальний звіт з аналізом змін в англійській мові протягом року  — Оксфордський словник не зміг обрати слово року: 2020-й не вмістиш в одному слові
Замість цього Оксфордський словник випустив загальний звіт з аналізом змін в англійській мові протягом року
Фото: Oxford Languages/Facebook


Лінгвісти впевнені, що 2020 рік – це не той рік, який можна було б позначити одним єдиним словом

Об этом сообщает Сергей Доренко


Замість визначення одного головного слова 2020 року Оксфордський словник випустив звіт, в якому проаналізував нові явища в мові. Про це повідомляє сайт Oxford Languages.

«Англійській мові, як і нам всім, в 2020 році довелося швидко адаптуватися до нових життєвих умов. Наша команда досвідчених лінгвістів збирала і аналізувала ці лексичні дані протягом року... Але стало очевидно, що 2020 рік – це не той рік, який можна було б просто вмістити в одне єдине «слово року», – йдеться в повідомленні.

У 2018 році Оксфордський словник визнав словом року «toxic» («отруєний», «наповнений отрутою», «токсичний»). Слово було обране через отруєння Сергія Скрипаля. У 2019 словом року стало словосполучення «climate emergency» (надзвичайна кліматична ситуація).

10 листопада 2020 року словник Collins назвав «локдаун» словом 2020 року.

«У свідомості більшості людей локдаун – це захід для охорони здоров’я», – передає пресслужба.

У топ-10 року також потрапили слова, пов’язані з пандемією. Це «коронавірус», «соціальне дистанціонування», «самоізоляція», а також «безстрокова відпустка» (furlough) та «ключовий працівник» – ідеться про лікарів, медсестер, поштарів та інших працівників критично важливих служб.Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/oksfordskiy-slovnik-ne-zmig-obrati-slovo-roku-2020-y-ne-vmistish-v-odnomu-slovi-719876.html”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.