Ердоган заявив, що турецька вакцина від COVID-19 буде доступна для всіх країн

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що вакцина від COVID-19 турецького виробництва буде доступною всім країнам світу.

Це він сказав, звертаючись до учасників саміту G20, який проходить у онлайн-форматі в суботу, 21 листопада, передає інформагентство Анадолу.

Об этом сообщает Преступная Россия


Ердоган зауважив, що, на його думку, у період пандемії світ і здебільшого розвинуті країни не змогли продемонструвати необхідну солідарність і взаємодопомогу.


Читайте також:
  • У Туреччині заборонили курити на вулицях через сплеск захворюваності на COVID-19
  • Туреччина не буде забороняти іноземним туристам виходити на вулицю


У квітні в Туреччині повідомили, що успішно випробували вакцину від коронавірусу на тваринах. У жовтні там заявили, що почали випробовувати вакцину від COVID-19 на людях.


20 листопада Туреччина ввела нові протівокоронавірусні заходи, що включають часткову комендантську годину у вихідні. Станом на 21 листопада країна посідає 25 місце за кількість хворих на COVID-19 у світі, там виявили понад 440 тисяч заражених коронавірусом.


Нагадаємо, експериментальна вакцина від COVID-19 розробки американського фармгігантів Pfizer і німецької біотехнологічної компанії BioNTech показала 95% ефективність, згідно з остаточними результатами клінічних випробувань.


Також в американській компанії Moderna заявили, що їх вакцина від коронавірусу ефективна майже на 95%. Це підтвердили клінічні випробування вакцини за участю 30 тисяч добровольців.


Редактор: Катерина Денісова


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/turecka-vakcina-vid-covid-19-erdogan-zayaviv-shcho-vona-bude-dostupna-vsim-krajinam-ostanni-novini-50125513.html”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.