У Нідерландах журналіст проник на секретну відеоконференцію міністрів оборони ЄС

У Нідерландах журналіст взяв участь у секретній конференції міністрів оборони країн Європейського союзу завдяки залишеним у мережі даними для входу в цю відеозустріч. Про це повідомляє BBC.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Даніель Верлан з RTL Nieuws підключився до відеоконференції після того, як міністр оборони Нідерландів випадково розмістила в Twitter деякі дані для входу в систему. Журналіст долучився до конференції саме у розпал обговорень і помахав міністрам рукою. Відповідаючи на запитання високого представника ЄС Жозепа Борреля, Верлаан представився голландським журналістом.

Після цього Боррель наголосив, що підключення до закритої відеоконференції є порушенням закону і таку витівку журналіста можуть визнати кримінальним злочином. Журналіст з посмішкою перепросив за те, що перервав важливу нараду, і залишив онлайн-зустріч.

That ⁦@danielverlaan⁩ hack of the EU defence ministers’ meeting? This is how it looked from the inside. Comedy gold. pic.twitter.com/1qvVYKsDpt

— Michiel van Hulten (@mvanhulten) November 20, 2020

«Ви знаєте, що потрапили на секретну конференцію?» Ви знаєте, що це кримінальний злочин, а вам краще відключитися, перш ніж приїде поліція», — запитав журналіста Верховний комісар ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель. Журналіст вибачився і покинув відеоконференцію.

Зазначається, що журналісту вдалося отримати доступ після того, як міністр оборони Нідерландів Анк Бійлевельд опублікувала в Твіттері фотографію, яка містила адресу для входу та частину PIN-коду. Після декількох спроб журналісту вдалося підібрати відсутню цифру PIN-коду й увійти у відеоконференцію.

Пізніше представник міністерства оборони Нідерландів сказав, що опублікувати в Twitter дані для входу у відеоконференцію було «дурною помилкою».

Нагадаймо, раніше у закритому онлайн-засіданні зовнішньополітичного комітету парламенту Данії взяла участь людина, яка видавала себе за лідерку білоруської опозиції Світлану Тихановську.Джерело статті: “https://zaxid.net/u_niderlandah_zhurnalist_pronik_na_sekretnu_videokonferentsiyu_ministriv_oboroni_yes_n1510918”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.