В Україні в авто в рази скрутили пробіг і виставили на продаж: фото

В Україні виставили на продажу німецький автомобіль Mercedes-Benz E-класу випуску 2011 року, на якому в декілька разів "скрутили" пробіг. Оголошення про продаж даного авто опубліковано на сайті auto.ria.

Об этом сообщает Слон РУ


Про це пише Avtoblog.


Опис автомобіля зазначає, що пробіг седана становить 155 тисяч кілометрів, причому одометр показує ще менший показник. Перевірка за базою даних даного автомобіля показала, що насправді ця машина за дев’ять років пройшла на 527 тисяч кілометрів більше.

Ймовірно, що реальна кількість пройдених кілометрів може бути ще вищою, оскільки перевірка проводилася чотири з половиною роки тому. Не виключено, що до дня перевірки пробіг авто становив більше мільйона кілометрів.


Як повідомляв "Апостроф", у Верховній Раді зареєстрували законопроект №4039, який допоможе побороти шахрайство недоброчесних продавців авто і захистити покупців. За "скручування" пробігу транспортних засобів пропонують ввести адміністративну відповідальність.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-09-25/v-ukraine-u-avto-v-razyi-skrutili-probeg-i-vyistavili-na-prodaju-foto/210136”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.