Декларації Труханова: у новій справі змінили судову колегію та визначились з датою розгляду по суті

Справу щодо недостовірного декларування міського голови Одеси Геннадія Труханова за 2017 рік Вищий антикорупційний суд почне розглядати по суті 29 вересня. Його обвинувачують в недекларуванні майна на загальну суму 16,3 мільйонів гривень.


Про це йшлося на підготовчому засіданні, інформує спецкор Української Служби Інформації Катерина Петренко з Києва.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

У справі призначили нову судову колегію: віднині головуватиме суддя Віталій Дубас за участі суддів Олега Ткаченко та Олега Коліуша.

Справу розглядатимуть у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції з Приморським райсудом Одеси, звідки "вмикатиметься" міський голова Геннадій Труханов.

Відзначимо, суд також не знайшов підстав повертати обвинувальний акт прокурору.

Насамкінець, о 15:45 29 вересня судовий розгляд у новій справі по брехні в деклараціях Труханова ВАКС розпочне по суті.

Якщо суд винесе обвинувальний вирок до березня 2021 року, Труханову заборонять займати певні державні посади протягом трьох років. В тому числі – заборонять бути мером.

Вчора, 23 вересня Антикорсуд допитав ще чотирьох свідків прокуратури у справіі щодо недостовірного декларування за 2015-2016 роки.

Нагадаємо, САП намагається довести, що Геннадій Труханов і Тетяна Колтунова сім’я і ведуть спільний побут. А значить, мер повинен був вказати зареєстроване на Колтунову майно в своїх електронних деклараціях за 2015-2016 роки також. Йдеться про майно загальною вартістю понад 52 мільйонів гривень. 7 жовтня у цій справі продовжать допитувати свідків, як повідомив прокурор САП Олександр Омельченко.

Ранее на USIonline.com – Декларации Труханова: Антикорсуд допросил первых свидетелей обвинения – знакомую Колтуновой и стоматолога семьи.


Джерело статті: “https://usionline.com/2020/09/24/deklaratsiyi-truhanova-u-novij-spravi-zminili-sudovu-kolegiyu-ta-viznachilis-z-datoyu-rozglyadu-po-suti/”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.