"Назріває" Укрбуд 2.0": активісти розповіли про будівельні схеми в Одесі "під боком у Труханова"

В судовому порядку одеські правозахисники домоглися заборони на будівельні роботи ЖК "Граф у моря" на схилі 13 станції Великого Фонтану. До закінчення судових експертиз, які триватимуть близько півроку, будівництво заморожене.

Об этом сообщает DEDAL


Про це повідомляють активісти громадської організації "Спільна мета", передає "Голос".


Як пишуть журналісти, надходить інформація, що відділ продажів компанії литовського забудовника Гердаса Дубріцкаса вів діяльність по обдзвону ряду потенційних клієнтів, щоб нагадати про можливість придбати у них квартиру за ціною від 1000 доларів за квадратний метр.


Також наголошується, що судова заборона на продовження будівництва грає на руку литовському забудовнику, тому що він не володіє необхідними фінансуванням, щоб продовжити ряд своїх будівництв в Одесі.


До його забудов відноситься ЖК "GRAF на Катерининській", яким займаються правоохоронці, "DERBY STYLE HOUSE", "Приморські сади", "MANHATTAN", і клубний будинок "Граф", пов’язаний зі скандалами з подвійним перепродажем квартир і добудовою незаконних щодо укладення ДАБК поверхів після здачі в експлуатацію.


"Весь цей час нерухомість в житлових комплексах продовжує продаватися, а місцеві жителі вкладають в них гроші, тоді як в будь-який момент може розігратися сценарій, який наздогнав вкладників "Укрбуду" і "Аркади", коли мильна бульбашка лопне, а постраждають, в першу чергу, ті, хто сподівався на власне житло і держава, якій доведеться вирішувати чергову проблему. До того ж забудовник — Гердас Дубріцкас — громадянин іншої держави, тому залучення його до законної відповідальності, в разі чого, може мати певні труднощі", — йдеться в матеріалі .


Як повідомляє ЗМІ, одеська міськрада видає і далі компаніям литовського забудовника землю під нові ЖК "замість того, щоб побудувати в районі "Альтаїр" школу, про що місцеві жителі просили президента Володимира Зеленського". Тільки минулого тижня Одеський міська рада проголосувала за видачу в оренду на 10 років ділянки землі на площі Толбухіна компанії Гердаса Дубріцкаса "Ханбер трейд".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-09-24/nazrevaet-ukrbud-20-aktivistyi-rasskazali-o-stroitelnyih-shemah-v-odesse-pod-bokom-u-truhanova/210021”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.