Німеччина планує прийняти ще понад 1500 мігрантів з ГреціїНімеччина планує прийяти ще 1553 мігранти з грецьких островів.

Об этом сообщает Устав


Про це увечері у вівторок, 15 вересня, представники правлячої коаліції з ХДС/ ХСС та СДПН, повідомив представик соціал-демократів, віцеканцлер Олаф Шольц (Olaf Scholz).


Ідеться про 408 родин з дітьми, щодо чиїх заявок на притулок уже було прийнято позитивне рішення у Греції.


Раніше цього дня, як повідомляє агентство Reuters з посиланням на свої джерела в німецькому уряді, міністр внутрішніх справ країни Горст Зеегофер (Horst Seehofer) запропонував канцлерці ФРН Анґелі Меркель (Angela Merkel) прийняти 400 родин. Меркель підтримала цю пропозицію. При цьому повідомлялося, що Німеччина хоче прийняти біженців не лише з Лесбоса, де згорів табір “Морія”, але й з інших грецьких островів.


Представники правлячої коаліції з ХДС/ ХСС та СДПН планували до середи, 16 вересня, визначитися щодо кількості біженців, яких Німеччина прийме додатково до 150 неповнолітніх з Лесбоса, що їх країна вже погодилася прийняти.

Нагадаємо, поліція застосувала сльозогінний газ проти мігрантів зі згорілого табору в Греції.загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/nimechchyna-planuie-pryyniaty-shche-ponad-1500-mihrantiv-z-hretsii/”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.