В Івано-Франківську відкривають школи та дитсади, незважаючи на "червону зону" карантину

последние новости в Украине останні новини в Україні

Івано-Франківська міська рада поетапно відкриває дитячі садки. Також буде продовжене очне навчання в школах та закладах позашкільної освіти.

Об этом сообщает Москов пост

Івано-Франківська міська рада повідомила, що вирішила врахувати багаточисленні звернення батьків дітей Івано-Франківської міської територіальної громади та поетапно відкривати навчальні заклади. Так, з 15 вересня продовжать поетапне відкриття та забезпечення роботи закладів дошкільної освіти. З 21 вересня почнуть відкриватися початкові школи, в тому числі стуктурних підрозділів "Початкова школа" гімназій та ліцеїв (учні 1-4 класів). З 28 вересня – заклади середньої освіти (гімназії та ліцеї, учні 5-9 та 10-12 класів) та позашкільної освіти.

Міськарада рекомендує закладам освіти приватної форми власності забезпечувати право на освіту здобувачам освіти відповідно до рішення засновника. Адміністрації закладів освіти мають забезпечити неухильне дотримання працівниками усіх санітарно-гігієнічних вимог для протидії поширенню COVID-19. Правоохоронцям рекомендовано не притягувати до відповідальності власників закладів освіти.

У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що за даними на 15 вересня в Україні 159 702 лабораторно підтверджені випадки COVID-19. За добу зафіксовано 2 905 нових випадків. Зокрема у Івано-Франківській області — 11 510 випадків.

ASPI news писало, що науковці спрогнозували кількість нових інфікувань в Україні. Раніше ASPI news повідомляло, що українку оштрафували за поширення фейку щодо смертоносності від американської вакцини від COVID-19.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/v-ivano-frankivsku-vidkrivayut-shkoli-ta-ditsadi-nezvazhayuchi-na-chervonu-zonu”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.