Європейській союз не визнав “вибори” в Криму 

Європейській союз не визнає “регіональні вибори”, які відбулися 13 вересня на окупованому півострові Крим.

Фото: Reuters

Про це заявив представника ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Петера Стано, передає

Об этом сообщает Редакция

“Регіональні та місцеві вибори відбулися в Російській Федерації 13 вересня. Вибори губернатора відбулись також у Севастополі. Європейський Союз не визнав незаконної анексії Криму та Севастополя Російською Федерацією, а тому не визнає проведення виборів на Кримському півострові. Будь-хто, обраний на організованому Росією голосуванні на Кримському півострові, який стверджує, що "представляє“ Крим та Севастополь, не буде визнаний ЄС представником тих територій, які входять до складу України”, — заявив представник ЄС.

Він підкреслив, що Європейський Союз залишається непохитним у своїй підтримці територіальної цілісності та суверенітету України.

Нагадаємо, Росія організувала в окупованому Cевастополі "місцеві вибори". Спостерігачі від ОБСЄ не були запрошені для участі в спостереженні за голосуванням.

Читати також:
Верховна Рада розгляне бюджет-2021 вже на цьому тижні
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/yevropejskij-soyuz-ne-vyznav-vybory-v-krymu/”

Сайт продается

Цена: 290$

Обращатся : [email protected]

Ан-225 «Мрия»

1 февраля 1989 года самолет был показан широкой публике, а в мае того же года Ан-225 совершил беспосадочный перелет из Байконура в Киев, неся у себя на спине «Буран» весом 60 тонн. В том же месяце Ан-225 доставил космический корабль «Буран» на авиасалон в Париже и произвел там настоящий фурор. В общей сложности на счету самолета 240 мировых рекордов, в том числе перевозка самого тяжелого груза (253 тонны), самого тяжелого монолитного груза (188 тонн) и самого длинного груза.